DEĞİŞİM ASFALT ZEMİN

SPOR ZEMİN ASFALTLAMA HİZMETLERİ


Akrilik Zemin Uygulama

Akrilik Zemin Uygulama

Akrilik spor zemin kaplama malzemesiyle açık ve kapalı spor sahalarında, sert ve esnek zeminler oluşturulabilir. Ekonomik yapısı ve değişik renk seçenekleriyle ile spora ve sporcuya profesyonel dünya standartlarında spor zeminler sunmaktayız.

Epoksi Zemin Uygulama

Epoksi Zemin Çözümleri

Epoksi Zemin Uygulamaları; Kimyasal dayanımları ile ilgili olarak bilinen diğer sistemlerden çok dayanıklıdır. Alkali ortamlara, seyreltik asitlere, hayvansal ve mineral yağlara, şarap, tuzlu su, atık sular, petrol, benzin,jet yakıtı,alkol v.b kimyasallara mükemmel dayanım gösterir.

Poliüretan Zemin Uygulama

Poliüretan Zemin Uygulama

Poliüretan Zemin Uygulamaları; Kullanım alanların göre mat, parlak ve renkli yüzeyler oluşturulabilir. İç ve Dış mekanlarda uygulanabilen poliüretan kaplama, güneş ışınlarına, çatlamalara ve her türlü aşınma ve deformasyonlara karşı mukavemet gösterir.

Tenis Kortu Asfaltlama Uygulama

Tenis Kortu Asfaltlama

Müşterilerimize tenis kortu alanında her türlü imkanı sağlamaktayız. ücretsiz keşif imkanı esnek fiyat ve tercih konusunda yardımlarımızı esirgemeden gereken kolaylığı sunmaktayız. Tenis kortu Spor aktvitilerinin yapıldığı ortamlara sıklıkla uygulanır.

Bisiklet Yolu Boyama

Bisiklet Yolu Boyama

Bisiklet Yolu Boyama ve Asfaltlama hizmetini kalite standartlarında vermekteyiz. Bisiklet yollarında akrilik ya da epoksi sistem kullanılır. Bisiklet yolu yapımına uygun bölgelerde bisiklet yolları yapma, bisikletin ulaşımı ve trafik açısından önemli bir uygulamadır.

Basketbol Saha Asfaltlama

Basketbol Saha Asfaltlama

Basketbol sahaları müşterinin tercihine göre açık yada kapalı olabilir farklı renk ve desen seçimi yine müşterinin tercihine bırakılmaktadır. Aynı zamanda Değişim zemin olarak kendi tavsiyelerimizi de belirtip müşteriye gereken kolaylığı sağlıyor ve öneriyoruz.

Yürüyüş & Koşu Yolu

Yürüyüş & Koşu Yolu

Yürüyüş Yolu Yapma - Koşu Yolu Yapma Zemin Uygulaması; Zemin üzerinde su barındırmadığından yağmurlu havalarda dahi zeminde su birikintisi yaratmaz. Sporcuları sporundan mahrum bırakmayan uzun ömürlü bir üründür. Şık ve desen çalışması yapılabilmektedir.

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin Kaplama

Kauçuk Zemin; Fitness alanlarının Kauçuk Karo döşenmesinde, bahçe ,yürüyüş ve koşu yollarının kauçuk zemin kaplanmasında, parklarda ,çocukların oyun alanlarında, Atış Poligonlarının zemin ve yan duvarlarının kauçuk kaplanmasında vb. yerlerde kullanılmaktadır.